tamam
ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. 86--13913292674 info@medik-medical.com
Kalite kontrol Teklif Alın
Ana sayfa -

ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. Kalite kontrol

  • Çin ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. Sertifikalar
    ISO 9001
  • Çin ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. Sertifikalar
    ISO 13485
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13913292674

qc profili

1.fabrika ve makineler

Plastik enjeksiyon, kendimizi en iyi terbiye, parça istikrarı vb.

Çeşitli kalıplama, biz müşterilerimize pazardan rekabet olsun emin olmak için yeni şekil, özelleştirilmiş tasarım için sürekli yatırım ile yeni tasarım geliştirmeye devam ediyoruz.

Metal imalat merkezi, CNC makinesi, yüksek basınç perforaj makinesi, dijital kesim ve bükme makinesi aksesuarların doğruluğunu garanti eder.

Robot kaynağı, homojen bir dikiş elde etmek için robot kaynağı ve manuel kaynak hatalarını minimuma indirir, robot robot kaynağından kolayca elde edilebilir.

Tedavi hattı, gelişmiş ve dijital kontrollü arıtma ve toz kaplama iki-in-one hattı, maksimum ürün ömrünü uzatacak ve ömrünü uzatacak mükemmel bir son işlem elde etmek için benimsenmiştir.

Düzene montajı, her işçi belli bir düzene odaklanacak, bu da ihmal olasılığını en aza indirecek ve verimliliği artıracaktır.

2. Ürün Testi

Yükleme kapasitesi testi, her elektrikli yatak IEC60601-2-52 standardına göre test edilecektir, bu sayede yükleme kapasitesi de hareketle incelenebilir.

Elektrik sistemi testi, her elektrikli yatak tel bağlantısı için test edilecektir, bu yanlış kablolama, program hatası vb.

Tek tek denetleme, üretilen her biri ISO13485 standardına göre QC tarafından tek tek işlenecektir, tüm hareketler müşterilerimiz için son mükemmel ürünler sunmak için çalıştırılacaktır.