ZHANGJIAGANG MEDI TIBBİ EKİPMANLARI CO.

Hastane yatağı, hasta arabası, ameliyat masası, tıbbi araba, doğum yatağı ve benzeri gibi tüm hastane odalarını döşemek için çözümler sunuyoruz

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD. Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
Teşekkür için senin hızlı satış sonrası hizmet, yedek parça de sor, doğumdan sonra sorunları çözmüş.

—— John Scott

İlaç arabaları de geçen yıl dağıtılan, müşterilerimizin outlook ve umarız daha seri yapabiliriz kalite, gelecek yıl memnun.

—— Carlos Sapia

C-kol fotoğraf muayene için elektrikli çalışma tablosu gerçekten çok iyi.

—— Fredy Jordano

qc profili
1.fabrika ve makineler

Plastik enjeksiyon, kendimizi en iyi terbiye, parça istikrarı vb.

Çeşitli kalıplama, biz müşterilerimize pazardan rekabet olsun emin olmak için yeni şekil, özelleştirilmiş tasarım için sürekli yatırım ile yeni tasarım geliştirmeye devam ediyoruz.

Metal imalat merkezi, CNC makinesi, yüksek basınç perforaj makinesi, dijital kesim ve bükme makinesi aksesuarların doğruluğunu garanti eder.

Robot kaynağı, homojen bir dikiş elde etmek için robot kaynağı ve manuel kaynak hatalarını minimuma indirir, robot robot kaynağından kolayca elde edilebilir.

Tedavi hattı, gelişmiş ve dijital kontrollü arıtma ve toz kaplama iki-in-one hattı, maksimum ürün ömrünü uzatacak ve ömrünü uzatacak mükemmel bir son işlem elde etmek için benimsenmiştir.

Düzene montajı, her işçi belli bir düzene odaklanacak, bu da ihmal olasılığını en aza indirecek ve verimliliği artıracaktır.

2. Ürün Testi

Yükleme kapasitesi testi, her elektrikli yatak IEC60601-2-52 standardına göre test edilecektir, bu sayede yükleme kapasitesi de hareketle incelenebilir.

Elektrik sistemi testi, her elektrikli yatak tel bağlantısı için test edilecektir, bu yanlış kablolama, program hatası vb.

Tek tek denetleme, üretilen her biri ISO13485 standardına göre QC tarafından tek tek işlenecektir, tüm hareketler müşterilerimiz için son mükemmel ürünler sunmak için çalıştırılacaktır.

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG MEDI MEDICAL EQUIPMENT CO., LTD.

İlgili kişi: Miss. Marisol Ruby Chen

Tel: 86-13913292674

Faks: 86-512-58592400

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin